Media

Wybierz kefir zamiast piwa
Wybierz kefir zamiast piwa
 by Karolina

Kampania w mediach społecznościowych dla Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole. Kampania promująca kefiry i maślanki z hasłem przewodnim ,,Wybierz kefir zamiast piwa”. Celem działań na Facebooku i Instagramie było zachęcenie konsumentów, aby w typowych sytuacjach kojarzących się z piciem napojów alkoholowych wybierali jego zdrowszy zamiennik – kefir. Dodatkowo działania miały zwrócić uwagę na zdrowotne działanie napojów fermetowanych, podkreślić ich lekkość, dobry smak oraz ekologiczne opakowania.

Grześki pod skrzydłami BrandBridge
 by Karolina

Marka Grześki powierzyła nam kompleksową obsługę w obszarze digital. Będziemy obsługiwać kampanię ,,Każdy ma swoje Grześki”.

Zobacz artykuł
Outdoor jako uzupełnienie kampanii digitalowej
 by Karolina

Podczas kampanii ,,Każdy ma swoje Grześki” dla marki Grześki, postawiliśmy nie tylko na działania digitalowe, ale również outdoorowe. W Warszawie, Kaliszu i Wrocławiu pojawiły się murale z unikatowym efektem świetlnym, uzyskanym za pomocą LED-ów i farb UV. Również w Warszawie zorganizowaliśmy event wraz z pokazem multimedialnym, podczas którego ujawniliśmy grzeszki fanów marki Grześki.

Zobacz artykuł
Gotowanie na TikToku? Tak!
 by Karolina

Agencja BrandBridge wraz z agencjami Prospero FM oraz Audience Network uruchomiła pierwszy w Polsce kanał kulinarny na TikToku. @TipTopChef to kanał o tematyce kulinarnej dla całej rodziny. Krótkie filmiki z kuchennymi trikami oraz przepisami na proste, szybkie dania, przekąski i desery przygotowywane przez pasjonatów kuchni i kulinarne gwiazdy.

Zobacz artykuł
Biedronka w kampanii „Back to school” na TikToku
 by Big Data CMP

Biedronka, największa pod względem przychodów sieć handlowa w Polsce, po raz kolejny zaprosiła agencję BrandBridge, właściciela platformy Big Data Content Marketing Platform do współpracy przy projekcie “Back to school”. Nowa odsłona kampanii online miała na celu intensyfikację sprzedaży artykułów szkolnych z Biedronki oraz wybudowanie świadomości oferty ich dostawców, z wykorzystaniem działań na kanałach influencerskich m.in. TikTok, prestiżowych portalach i popularnych blogach.

Zobacz artykuł
Pionierska kampania wody witaminowej OSHEE w aplikacji TikTok
 by Big Data CMP

We współpracy z agencją Brand Bridge, która do analizy i targetowania wykorzystała anonimowe dane OnAudience.com, producent napojów izotonicznych OSHEE zrealizował kampanię online z nowatorską w skali kraju akcją promocyjną na platformie TikTok. Tym samym, zwiększył świadomość marki i serii produktów Vitamin wśród polskich konsumentów.

Zobacz artykuł
Jaką różnicę robi big data content marketing?
 by Big Data CMP

Content marketing z każdym rokiem zyskuje na znaczeniu. Nie tylko dlatego, że jest tańszy niż tradycyjne narzędzia outbound marketingu, ale jak pokazują badania pozwala na skuteczne budowanie świadomości marki. Posiadając odpowiednie dane, można modelować treści dopasowując je precyzyjnie do potrzeb odbiorców, widzów, konsumentów, klientów.

Zobacz artykuł
Big Data zmienia content marketing
 by Big Data CMP

Weryfikacja i identyfikacja potencjalnych klientów, budowa baz retargetingowych, czy generowanie leadów. Content marketing nie musi ograniczać się jedynie do kampanii wizerunkowych. Dzięki nowoczesnym technologiom można zdecydowanie zmaksymalizować efekt takich działań.

Zobacz artykuł
Big Data Content Marketing pozwala na więcej
 by Big Data CMP

Najważniejszym celem content marketingu w powszechnej opinii pozostaje budowa świadomości marki, a jedną z najważniejszych miar jego efektywności jest po prostu ruch na stronie internetowej. Rozwój Big Data wiele jednak zmienia w tym obszarze. Przy odrobinie gimnastyki można też m.in. analizować ruch źródłowy, zachowanie użytkowników i porównać to z wynikami finansowymi.

Zobacz artykuł
Jak zwiększyć efektywność Content Marketingu, dzięki Big Data?
 by Big Data CMP

Jednym z najnowszych rozwiązań na świecie są platformy łączące dane z kampaniami content marketingowymi, które pojawiły się w ubiegłym roku w USA, a w tym roku również na polskim rynku. BigDataCMP to platforma, która w najbliższym czasie może sporo namieszać w podejściu do działań content marketingowych. Wzbogacenie ich o technologie Big Data sprawia, że marketerzy zyskują znacznie więcej możliwości. O szczegółach opowiada Jakub Dymitrowicz, Product Owner BigDataCMP.

Zobacz artykuł
Loading...

No more pages to load

Napisz do nas
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Jesteś twórcą, wydawcą? Dołącz do nas

Sprawdź korzyści

Pobierz brief